• mur Zyra furnizuesi Glass zgjidhje

  mur Zyra furnizuesi Glass zgjidhje

  Ne projektimin, furnizimin me hardware qelqi për aplikim komercial
 • Custom dera pull trajton prodhues

  Custom dera pull trajton prodhues

  porosi trajton për hotel, ndërtesa, shtëpi etj
 • Dush derë varet

  Dush derë varet

  Tunxh të ngurta të importuara, nikel kromuar, Kalimi testimin llak kripur, Pranvera veprim të dyfishtë, automatikisht të ngushtë.
 • Glass Door varet

  Glass Door varet

  Shkallë 90, shkallë 135, shkallë 180, 360 shkallë option.Wall në xhami, qelqi në xhami, opsion rregullueshme.

Custom dera tërheq trajton

Në Bavoi Glass Systems ne kemi aftësinë për të prodhuar porosi dera komerciale tërheq për të gjitha dyert tona prej xhami të të gjithë stilit. Thjesht na jepni dizajnin e dorezës suaj komerciale të derës dhe ne do të kujdesemi për pjesën tjetër. Tërheqjet komerciale me porosi Bavoi do të ofrojnë një prekje elegante dhe unike në sistemin tuaj të dyerve të hyrjes. Tërheqjet tona me porosi janë të disponueshme në një shumëllojshmëri përfundimesh, ngjyrash të përziera, diametra, madhësi dhe forma. Shkalla e vështirësisë së tërheqjeve me porosi nuk është problem për Bavoi. Forma të lakuara, në formë S, tubulare ose gjeometrike…do ta pranojmë sfidën!

Bllokimi shkallë tërheq

Ne prodhojmë të gjitha format e mëdha mbyllje shkallë tërheq (LFIC), pullat e vogla të formatimit të shkallëve (SFIC), cilindra evropiane, cilindër kinez për Amerikën, Evropën, Lindjen e Mesme, tregjet e Azisë. Pullat e mbylljes mund të bëhen në alumini, çelik inox, materiale bronzi. Kohëzgjatja e dorëzimit të ditëve 5, garanci me cilësi 5 vjet.

Glass Door varet

Materiali i Glass Door varet është bronzi i ngurtë koreane. Ne mund të bëjmë të gjitha llojet e përfundimit për kërkesën tuaj, të tilla si nikel i kromuar, kromuar, P&L, S&L, PVD, i praruar me ar. Ne kemi dizajn të rrumbullakët, të mprehtë, katror, ​​drejtkëndësh etj.

Dush derë varet

La Dush varet Door është i përshtatshëm për 8-12mm trasha dhe 800mm gjerë. Dera do të mbyllet automatikisht kur duke u mbyllur në rreth 25 degrees.It është përdorur për të lidhur në mur dhe qelqi ose qelqi dhe qelqi. Ajo ka mundësi rregullueshme apo fleksibël.