• Стакло канцеларија ѕид решение снабдувач

  Стакло канцеларија ѕид решение снабдувач

  Ние дизајн, снабдување на стакло хардвер за комерцијална примена
 • повлече Прилагодено рачки на вратите производителот

  повлече Прилагодено рачки на вратите производителот

  обичај рачки за хотел, зграда, куќа итн
 • Туш шарки од вратата

  Туш шарки од вратата

  Увезените солидна месинг, никел Хромирана, Предавање тестирање Солени спреј, двојно дејство Пролет, Автоматски блиску.
 • Стакло шарки од вратата

  Стакло шарки од вратата

  90 степен, 135 степен, 180 степен, 360 степен option.Wall на стакло, стакло на стакло, прилагодлив опција.

Прилагодено повлекување на рачката на вратата

Во Bavoi Glass Systems имаме способност да произведуваме обичај комерцијални врата повлекува за сите наши стаклени врати во сите стилови. Едноставно доставете ни го вашиот комерцијален дизајн на рачката на вратата, а ние ќе се погрижиме за останатото. Прилагодените комерцијални влечења на Bavoi ќе понудат елегантен и уникатен допир на вашиот систем на влезни врати. Нашите прилагодени влечења се достапни во различни завршетоци, мешани бои, дијаметри, големини и форми. Степенот на тежина на прилагодените влечења не е проблем за Bavoi. Заоблени, S-облик, тубуларни или геометриски форми...ќе го прифатиме предизвикот!

Заклучување скала повлекува

Ние произведуваме секаков вид на голем формат заклучување скала повлекува (LFIC), повлекува скалила за заклучување на мал формат (SFIC), европски цилиндар, кинески цилиндер за Америка, Европа, Средниот Исток, пазари во Азија. Заклучувањето може да се направи во алуминиум, од нерѓосувачки челик, месинг материјал. 5 дена за испорака време, 5 години гаранција за квалитет.

Стакло шарки од вратата

Материјалот од Стакло шарки од вратата е солиден корејски месинг. Можеме да направиме секаква завршница за вашето барање, како што се никелирани, позлатени со хром, P&L, S&L, PVD, позлатени. Имаме круг, остар, квадрат, правоаголник итн.

Туш шарки од вратата

на Туш шарки врата е погодна за 8-12mm дебела и 800mm стативата. Вратата се затвора автоматски кога се затворени за околу 25 degrees.It се користи за поврзување на ѕидот и стакло или стакло и стаклото. Таа има прилагодливи или флексибилен опција.