• Стакло канцеларија ѕид решение снабдувач

  Стакло канцеларија ѕид решение снабдувач

  Ние дизајн, снабдување на стакло хардвер за комерцијална примена
 • повлече Прилагодено рачки на вратите производителот

  повлече Прилагодено рачки на вратите производителот

  обичај рачки за хотел, зграда, куќа итн
 • Туш шарки од вратата

  Туш шарки од вратата

  Увезените солидна месинг, никел Хромирана, Предавање тестирање Солени спреј, двојно дејство Пролет, Автоматски блиску.
 • Стакло шарки од вратата

  Стакло шарки од вратата

  90 степен, 135 степен, 180 степен, 360 степен option.Wall на стакло, стакло на стакло, прилагодлив опција.

Прилагодено повлекување на рачката на вратата

На Bavoi Стакло системи имаме способност на производителот обичај комерцијални врата повлекува за сите наши Сите стил стаклени врати. Едноставно ни ја вашата комерцијален дизајн на рачката на вратата, а ние ќе се грижи за останатото. Bavoi сопствени комерцијални повлекува ќе им понуди на елегантен и уникатен допир на вашиот систем влезната врата. Нашите сопствени повлекува се достапни во различни бои, мешани бои, дијаметри, големини и форми. Степенот на тежина на сопствени повлекува не е проблем за Bavoi. Криви, S-форма, цилиндричен или геометриски форми ... ние ќе го прифатат предизвикот!

Заклучување скала повлекува

Ние носат акциите на различни големи формати заклучување скала повлекува (LFIC) и мал формат заклучување скала повлекува (SFIC).
Клучна компонента за нашиот тим е да се едуцираат и ефективно да комуницираат на нашите клиенти, архитекти и монтери, специфични детали кои се однесуваат на заклучување скала повлекува. За отстранување на загриженост и конфузија околу избор за Мал формат заменлив Core (SFIC) и голем формат со заменлив Core (LFIC), се стандардизирани дизајн за заклучување скала се повлече за да го прифати или, со леснотија

Стакло шарки од вратата

Материјалот од Стакло шарки од вратата е солидна корејски месинг. Ние може да направи сите видови на финиш за вашите потреби, како никел plated, хромирана, на P & L, С & L, PVD, позлатен. Имаме круг, остар, квадрат, правоаголник и сл дизајн.

Туш шарки од вратата

на Туш шарки врата е погодна за 8-12mm дебела и 800mm стативата. Вратата се затвора автоматски кога се затворени за околу 25 degrees.It се користи за поврзување на ѕидот и стакло или стакло и стаклото. Таа има прилагодливи или флексибилен опција.